Games Saturday 11-26-22
Posted: Mon Nov 14, 2022 11:16 am
Robbinsdale Armstrong/Cooper vs Breck - Breck School Anderson Ice Arena 1:00 PM CST
Bagley/Fosston vs Breckenridge/Wahpeton - Ella Stern & Harry Stern Sports Arena 1:00 PM CST
Buffalo vs Elk River/Zimmerman - Furniture and Things Community Event Center 1:00 PM CST
White Bear Lake vs Hibbing/Chisholm - Hibbing Memorial Arena 1:00 PM CST
Waconia vs Park Rapids - Ted O. Johnson Arena 1:00 PM CST
Waseca vs Redwood Valley - Redwood Area Community Center 1:00 PM CST
Roseville vs Rochester Century - Graham Arena Complex 1:00 PM CST
St. Paul Highland Park vs Moose Lake Area - TRIA Rink - Charity Shield Classic 1:00 PM CST
Kittson County Central vs Ely - Ely Ice Arena 1:00 PM CST
International Falls vs Duluth Denfeld - Duluth Heritage Sports Center, South 30th Avenue West, Duluth, MN, USA 2:00 PM CST
St. Cloud vs Bemidji - Bemidji Community Arena 2:00 PM CST
East Grand Forks vs Delano - Delano Area Sports Arena 2:00 PM CST
Fergus Falls vs Detroit Lakes - Kent Freeman Arena 2:00 PM CST
Wadena-Deer Creek vs North Shore - Rukavina Arena 2:00 PM CST
La Crescent-Hokah vs Rochester John Marshall - Rochester Recreation Center 2:00 PM CST
St. Paul Johnson vs Amery - Amery Ice Arena 2:30 PM CST
New Richmond vs Tartan - Tartan Arena 3:00 PM CST
Rochester Mayo vs Chanhassen - Pagel Activity Center - Tonka Thanksgiving Preview 3:00 PM CST
South St. Paul vs Greenway - Hodgins-Berardo Arena 3:00 PM CST
Blake vs Holy Family - Victoria Recreation Center 3:00 PM CST
West Fargo Sheyenne (N.D.) vs Roseau - Roseau Memorial Arena 3:00 PM CST
Duluth East vs St. Thomas Academy - Bloomington Ice Garden - The Opener 3:00 PM CST
Northfield vs Monticello - TRIA Rink - Charity Shield Classic 3:15 PM CST
Warroad vs St. Cloud Cathedral - Municipal Athletic Complex 3:30 PM CST
Faribault vs Minnesota River - LeSueur Community Center 4:00 PM CST
Stillwater vs Blaine - Centennial Sports Arena - Centennial Holiday Tourney 5:30 PM CST
Andover vs Minnetonka - Pagel Activitiy Center - Tonka Thanksgiving Preview 5:30 PM CST
Little Falls vs Mahtomedi - TRIA Rink - Charity Shield Classic 5:45 PM CST
River Lakes vs Coon Rapids - Coon Rapids Ice Center, Crooked Lake Boulevard Northwest, Coon Rapids, MN, USA 7:00 PM CST
Providence Academy vs Mound Westonka - David M Thaler Sports Center 7:00 PM CST
Lakeville North vs Chaska - Bloomington Ice Garden - The Opener 7:00 PM CST
Eastview vs Centennial - Centennial Sports Arena - Centennial Holiday Tourney 7:45 PM CST
Red Wing vs Two Rivers - TRIA Rink - Charity Shield Classic 8:00 PM CST
Bagley/Fosston vs Breckenridge/Wahpeton - Ella Stern & Harry Stern Sports Arena 1:00 PM CST
Buffalo vs Elk River/Zimmerman - Furniture and Things Community Event Center 1:00 PM CST
White Bear Lake vs Hibbing/Chisholm - Hibbing Memorial Arena 1:00 PM CST
Waconia vs Park Rapids - Ted O. Johnson Arena 1:00 PM CST
Waseca vs Redwood Valley - Redwood Area Community Center 1:00 PM CST
Roseville vs Rochester Century - Graham Arena Complex 1:00 PM CST
St. Paul Highland Park vs Moose Lake Area - TRIA Rink - Charity Shield Classic 1:00 PM CST
Kittson County Central vs Ely - Ely Ice Arena 1:00 PM CST
International Falls vs Duluth Denfeld - Duluth Heritage Sports Center, South 30th Avenue West, Duluth, MN, USA 2:00 PM CST
St. Cloud vs Bemidji - Bemidji Community Arena 2:00 PM CST
East Grand Forks vs Delano - Delano Area Sports Arena 2:00 PM CST
Fergus Falls vs Detroit Lakes - Kent Freeman Arena 2:00 PM CST
Wadena-Deer Creek vs North Shore - Rukavina Arena 2:00 PM CST
La Crescent-Hokah vs Rochester John Marshall - Rochester Recreation Center 2:00 PM CST
St. Paul Johnson vs Amery - Amery Ice Arena 2:30 PM CST
New Richmond vs Tartan - Tartan Arena 3:00 PM CST
Rochester Mayo vs Chanhassen - Pagel Activity Center - Tonka Thanksgiving Preview 3:00 PM CST
South St. Paul vs Greenway - Hodgins-Berardo Arena 3:00 PM CST
Blake vs Holy Family - Victoria Recreation Center 3:00 PM CST
West Fargo Sheyenne (N.D.) vs Roseau - Roseau Memorial Arena 3:00 PM CST
Duluth East vs St. Thomas Academy - Bloomington Ice Garden - The Opener 3:00 PM CST
Northfield vs Monticello - TRIA Rink - Charity Shield Classic 3:15 PM CST
Warroad vs St. Cloud Cathedral - Municipal Athletic Complex 3:30 PM CST
Faribault vs Minnesota River - LeSueur Community Center 4:00 PM CST
Stillwater vs Blaine - Centennial Sports Arena - Centennial Holiday Tourney 5:30 PM CST
Andover vs Minnetonka - Pagel Activitiy Center - Tonka Thanksgiving Preview 5:30 PM CST
Little Falls vs Mahtomedi - TRIA Rink - Charity Shield Classic 5:45 PM CST
River Lakes vs Coon Rapids - Coon Rapids Ice Center, Crooked Lake Boulevard Northwest, Coon Rapids, MN, USA 7:00 PM CST
Providence Academy vs Mound Westonka - David M Thaler Sports Center 7:00 PM CST
Lakeville North vs Chaska - Bloomington Ice Garden - The Opener 7:00 PM CST
Eastview vs Centennial - Centennial Sports Arena - Centennial Holiday Tourney 7:45 PM CST
Red Wing vs Two Rivers - TRIA Rink - Charity Shield Classic 8:00 PM CST