North Shore vs Ely - Ely Ice Arena 6:00 PM CST
Bagley/Fosston vs Lake of the Woods - International Arena 6:00 PM CST
Moorhead vs Roseau - Roseau Memorial Arena 6:00 PM CST
Minneapolis vs Providence Academy - Plymouth Ice Center 7:00 PM CST
Benilde-St. Margaret's vs Andover - Andover Arena - Andover, Minn. 7:00 PM CST
Coon Rapids vs Waconia - Waconia Ice Arena, Oak Avenue, Waconia, MN, USA 7:00 PM CST
Grand Rapids vs Proctor - St. Luke's Sports & Event Center - Proctor, MN 7:00 PM CST
Spooner vs Mora/Milaca - Mora Civic Center 7:00 PM CST
Superior vs Duluth Marshall - Mars Lakeview Arena 7:00 PM CST
St. Paul Highland Park vs River Falls - Wildcat Centre 7:00 PM CST
West Salem vs La Crescent-Hokah - La Crescent Community Arena 7:00 PM CST
Rosemount vs Apple Valley/Burnsville - Apple Valley Sports Arena 7:00 PM CST
New Prague vs Bloomington Kennedy - Bloomington Ice Garden 7:00 PM CST
Pine City Area vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Blaine vs Centennial - Centennial Sports Arena 7:00 PM CST
Chanhassen vs Chaska - Chaska Community Center 7:00 PM CST
Monticello vs Chisago Lakes - Chisago Lakes Ice Arena 7:00 PM CST
Hibbing/Chisholm vs Duluth Denfeld - Duluth Heritage Sports Center 7:00 PM CST
Eastview vs Eagan - Eagan Civic Arena 7:00 PM CST
Faribault vs Fairmont - Martin County Arena 7:00 PM CST
Duluth East vs Forest Lake - Forest Lake Sports Center 7:00 PM CST
Minnesota River vs Hutchinson - Burich Arena 7:00 PM CST
River Lakes vs Litchfield/Dassel-Cokato - Litchfield Civic Arena 7:00 PM CST
Holy Family vs Mound Westonka - David M Thaler Sports Center 7:00 PM CST
Becker/Big Lake vs Northern Edge - East Bethel Ice Arena 7:00 PM CST
Bloomington Jefferson vs Orono - Orono Ice Arena 7:00 PM CST
Mankato East/Loyola vs Owatonna - Steele County Four Seasons Centre 7:00 PM CST
Detroit Lakes vs Park Rapids - Ted O. Johnson Arena 7:00 PM CST
Wadena-Deer Creek vs Prairie Centre - Todd County Expo Arena 7:00 PM CST
Farmington vs Prior Lake - Dakotah! Ice Center 7:00 PM CST
New Ulm vs Redwood Valley - Redwood Area Community Center 7:00 PM CST
Willmar vs Sauk Rapids-Rice - Sports Arena East 7:00 PM CST
Lakeville North vs Shakopee - Shakopee Ice Arena 7:00 PM CST
St. Paul Academy vs South St. Paul - Doug Woog Arena 7:00 PM CST
Princeton vs St. Cloud Cathedral - Municipal Athletic Complex 7:00 PM CST
Blake vs St. Thomas Academy - St. Thomas Ice Arena 7:00 PM CST
White Bear Lake vs Stillwater - St Croix Valley Recreation Center 7:00 PM CST
Waseca vs Worthington - Worthington Arena 7:00 PM CST
Moose Lake Area vs Greenway - Hodgins-Berardo Arena 7:00 PM CST
Little Falls vs Alexandria - Runestone Community Center 7:15 PM CST
Thief River Falls vs Bemidji - Bemidji Community Arena 7:15 PM CST
St. Cloud vs Brainerd - Essentia Health Sports Center 7:15 PM CST
Northfield vs Red Wing - Prairie Island Arena 7:15 PM CST
Fergus Falls vs Sartell-St. Stephen - Bernicks Pepsi Arena 7:15 PM CST
Rochester Mayo vs Winona - Bud King Ice Arena 7:15 PM CST
Rock Ridge vs International Falls - Bronco Arena, 15th Avenue, International Falls, MN, USA 7:30 PM CST
East Grand Forks vs Crookston - Crookston Sports Center 7:30 PM CST
Anoka vs Irondale - National Sports Center 7:30 PM CST
Games Tuesday 12-6-22
Moderators: Mitch Hawker, east hockey, karl(east)
Re: Games Tuesday 12-6-22
Games of the Day
Moorhead vs Roseau - Roseau Memorial Arena 6:00 PM CST
Minneapolis vs Providence Academy - Plymouth Ice Center 7:00 PM CST
Benilde-St. Margaret's vs Andover - Andover Arena - Andover, Minn. 7:00 PM CST
Pine City Area vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Chanhassen vs Chaska - Chaska Community Center 7:00 PM CST
Monticello vs Chisago Lakes - Chisago Lakes Ice Arena 7:00 PM CST
Hibbing/Chisholm vs Duluth Denfeld - Duluth Heritage Sports Center 7:00 PM CST
Eastview vs Eagan - Eagan Civic Arena 7:00 PM CST
Duluth East vs Forest Lake - Forest Lake Sports Center 7:00 PM CST
Minnesota River vs Hutchinson - Burich Arena 7:00 PM CST
River Lakes vs Litchfield/Dassel-Cokato - Litchfield Civic Arena 7:00 PM CST
White Bear Lake vs Stillwater - St Croix Valley Recreation Center 7:00 PM CST
Little Falls vs Alexandria - Runestone Community Center 7:15 PM CST
Fergus Falls vs Sartell-St. Stephen - Bernicks Pepsi Arena 7:15 PM CST
Moorhead vs Roseau - Roseau Memorial Arena 6:00 PM CST
Minneapolis vs Providence Academy - Plymouth Ice Center 7:00 PM CST
Benilde-St. Margaret's vs Andover - Andover Arena - Andover, Minn. 7:00 PM CST
Pine City Area vs Cambridge-Isanti - Isanti Ice Arena 7:00 PM CST
Chanhassen vs Chaska - Chaska Community Center 7:00 PM CST
Monticello vs Chisago Lakes - Chisago Lakes Ice Arena 7:00 PM CST
Hibbing/Chisholm vs Duluth Denfeld - Duluth Heritage Sports Center 7:00 PM CST
Eastview vs Eagan - Eagan Civic Arena 7:00 PM CST
Duluth East vs Forest Lake - Forest Lake Sports Center 7:00 PM CST
Minnesota River vs Hutchinson - Burich Arena 7:00 PM CST
River Lakes vs Litchfield/Dassel-Cokato - Litchfield Civic Arena 7:00 PM CST
White Bear Lake vs Stillwater - St Croix Valley Recreation Center 7:00 PM CST
Little Falls vs Alexandria - Runestone Community Center 7:15 PM CST
Fergus Falls vs Sartell-St. Stephen - Bernicks Pepsi Arena 7:15 PM CST
Re: Games Tuesday 12-6-22
Fergus Falls 1
Sartell 1
End of 2nd Period
Little Falls 3
Alexandria 1
2nd Period
Sartell 1
End of 2nd Period
Little Falls 3
Alexandria 1
2nd Period
Re: Games Tuesday 12-6-22
Little Falls 4
Alexandria 1
After 2nd Period
Alexandria 1
After 2nd Period
Re: Games Tuesday 12-6-22
Little Falls 5
Alexandria 1
3rd Period
Alexandria 1
3rd Period
Re: Games Tuesday 12-6-22
Little Falls 7
Alexandria 2
Final
Alexandria 2
Final
Re: Games Tuesday 12-6-22
Fergus Falls 1
Sartell 4
Final
Sartell 4
Final